logo
درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)
 

 
[-]
آخرین ارسالی ها
Médicament Contre Le Covid 19! Lopinovir Ritonavir Ligne Europe Vente Commander Rapide
شروع کننده:SharaMax آخرین ارسال توسط:SharaMax پاسخ ها:0 گفتگوي آزاد مشاهده:2 زمان:امروز
Où Commander En Ligne Lopinovir Ritonavir pour guГ©rir du Coronavirus Québec Bon Prix Rapide
شروع کننده:SharaMax آخرین ارسال توسط:SharaMax پاسخ ها:0 گفتگوي آزاد مشاهده:2 زمان:امروز
Trimox 250 mg in online apotheke rezeptfrei kaufen sicher
شروع کننده:SharaMax آخرین ارسال توسط:SharaMax پاسخ ها:0 گفتگوي آزاد مشاهده:4 زمان:امروز
Arava gГјnstig bestellen online
شروع کننده:SharaMax آخرین ارسال توسط:SharaMax پاسخ ها:0 گفتگوي آزاد مشاهده:4 زمان:امروز
OFFRE CHAUDE! Nolvadex pas Cher. Nolvadex TamoxifГЁne 10mg où acheter France!
شروع کننده:SharaMax آخرین ارسال توسط:SharaMax پاسخ ها:0 گفتگوي آزاد مشاهده:4 زمان:امروز
PAS CHER!->> au rabais Flixonase Nasal Spray. Flixonase Nasal Spray 50mcg livraison gratuité pas cher en france!
شروع کننده:SharaMax آخرین ارسال توسط:SharaMax پاسخ ها:0 گفتگوي آزاد مشاهده:5 زمان:امروز
Donde a la orden Cymbalta Duloxetina sin receta buen precio; donde puedo comprar cymbalta para mujeres en argentina
شروع کننده:SharaMax آخرین ارسال توسط:SharaMax پاسخ ها:0 گفتگوي آزاد مشاهده:31 زمان:امروز
Sumycin Tetracycline 500mg comprar sin receta en internet. onde encontrar sumycin
شروع کننده:SharaMax آخرین ارسال توسط:SharaMax پاسخ ها:0 گفتگوي آزاد مشاهده:4 زمان:امروز
Farmacia online donde comprar Motrin Ibuprofeno 600 mg barato - donde comprar pastillas motrin en mexico
شروع کننده:SharaMax آخرین ارسال توسط:SharaMax پاسخ ها:0 گفتگوي آزاد مشاهده:14 زمان:امروز
Stendra Avanafil como comprar en internet; comprar stendra en san luis argentina
شروع کننده:SharaMax آخرین ارسال توسط:SharaMax پاسخ ها:0 گفتگوي آزاد مشاهده:4 زمان:امروز
Plugin By Hamed


ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
این اعضای بدن حرف‌های زیادی درباره شخصیتتان دارند
۲۳-۷-۱۳۹۷, ۱۱:۰۷ صبح
ارسال: #1
این اعضای بدن حرف‌های زیادی درباره شخصیتتان دارند
برخی تحقیقات نشان می‌دهدکه ژنتیک چیز‌های زیادی رادرباره آینده ونحوه ادراک جهان از طریق ژن‌ها تعیین کند.در این مطلب با اعضای بدن آشنا می‌شوید که چیز‌های جالبی درباره شخصیتمان می‌گویند.
   اگرچه ساختار بدن ما بیشتر براساس DNA (ژنتیک) است، اما هنوز بخش‌هایی از بدن هستد که حرف‌های زیادی درباره شخصیتتان دارند. برخی تحقیقات نشان می‌دهد که ژنتیک چیز‌های زیادی را درباره آینده و نحوه ادراک جهان از طریق ژن‌ها تعیین کند. در این مطلب با اعضای بدن آشنا می‌شوید که چیز‌های جالبی درباره شخصیتمان می‌گویند.

شکل بینی

هر بینی در نوع خودش منحصر به فرد است. اما طبق تحقیقات، بافتی که استخوان‌ها را وصل می‌کند و بینی را شکل می‌دهد چیز‌های زیادی درباره شخصیت ما می‌گوید. محققان ۱۷۰۰ بینی را بررسی کرده و آن‌ها را در ۱۴ دسته جای دادند. آن‌ها شکل بینی‌ها را تحلیل و یافته هایشان را منتشر کردند.

افراد با بینی دراز در زندگی حرفه‌ای خود بسیار بلندپرواز و افراد بسیار سختکوشی هستند. آن‌ها بیشتر کمال گرا هستند و معمولا زندگی حرفه ایشان اولویت است و زندگی شخصی در جایگاه بعدی قرار دارد. اما کسانی که بینی کوتاه‌تری دارند، افرادی بسیار حساس و وفادارند. آن‌ها برای احساسات بیشتر از هر چیزی ارزش قائلند و زندگی خانوادگی شاد را بر یک حرفه موفق ترجیح می‌دهند.

افراد با بینی نوک تیز می‌توانند مشاوران مالی خوبی باشند، چون پولشان را بسیار عاقلانه مدیریت می‌کنند و افراد با نوک بینی شکاف دار مشکلات تعهدی دارند.افراد با سوراخ بینی بزرگ بیشتر دوست دارند پولشان را خرج کنند تا پس‌انداز کنند و افراد با سوراخ بینی کوچک به روابط شخصی و خانوادگی متعهدتر هستند.

شکل صورت

صورت انسان ساختار بسیار پیچیده‌ای دارد و چیز‌های زیادی درباره عملکرد شخصی و اجتماعی فرد بیان می‌کند. بنیانگذار انسان‌شناسی جنایی می‌گوید هر نوع جرم را می‌توان با ساختار چهره فردی که آن را مرتکب شده، تعیین کرد. تحقیقات روی ۱۶۰ شرکت کننده نشان می‌دهد افرادی که صورت بلندی دارند هوش بیشتری دارند، در حالی که افرادی که صورت باریکی دارند از نظر احساسی قوی ترند. همچنین کسانی که صورت پهنی دارند بیشتر قضاوت می‌کنند، موفق‌ترند و از نظر احساسی ضعیف ترند.

رنگ چشم

وقتی شکسپیر جمله مشهور «چشم‌ها دریچه روح هستند» را بیان کرد، انتظار نداشت چند قرن بعد، دانشمندان از او حمایت کنند. تحقیقات انجام شده روی چشم ۴۲۸ نفر نشان می‌دهد که افراد با چشمان بزرگ قهوه‌ای به طور طبیعی رهبر به دنیا می‌آیند و هوش بالایی دارند و افراد با چشمان قهوه‌ای بسیار تیره درونگرا، مرموز و پنهان کار هستند.

افراد با چشمان آبی روشن قدرت درونی زیادی دارند و بسیار اهل رقابت هستند، در حالی که کسانی که چشمان آبی تیره‌تر دارند قدرت جسمی بیشتری دارند و حساس ترند. افراد با چشم‌‎های تیره‌تر درونگراتر و مرموزتر هستند در حالی که افراد با چشمان روشن‌تر برونگراتر و اجتماعی‌تر هستند.

شکل چشم

شما از چشمان هرکس می‌توانید بفهمید احساس غم، شادی، خشم، و ... دارد، اما رفتار‌های شخصیتی او را نمی‌توانید به راحتی بگویید. کارشناسان چهره خوانی هزاران سال معتقد بودند که شکل چشم‌ها ویژگی ‌های شخصیتی پنهان فرد را با توجه به ساختار جمجمه آشکار می‌کند.

افراد با چشم‌های دور از هم در زندگی شخصی‌شان احساسی‌تر هستند. آن‌ها به جزئیات بسیار توجه دارند و به طور کلی محتاط هستند. افراد با چشم‌های بزرگ روشنفکر، باهوش و اجتماعی هستند. افراد با چشم‌های کوچک و دور از هم کمالگراهای درونگرا هستند. افراد با چشم‌های تو رفته مرموز، مراقب و جدی هستند. چشم بادامی‌ها رمانتیک‌تر هستند و افراد با چشم‌های نزدیک به هم جدی و سرسخت هستند.

لب‌ها

لب‌ها نه تنها مثل انگشت‌ها، اثر منحصر به فردی دارند، بلکه چیز‌های زیادی درباره ویژگی‌های شخصیتی می‌گویند. لب‌ها روی شخصیت، رفتار‌ها و احساسات تاثیر دارند. افراد با لب‌های متوسط ویژگی‌های اغراق آمیزی ندارند و مایلند در روابط مستقل باشند، قدر محبت را می‌دانند اما احساسات بیش از حد را دوست ندارند. افراد با لب‌های بزرگ‌ حواسشان به دیگران هست و نیاز‌های دیگران برایشان اولویت است. افراد با لب‌های پهن سخاوتمند و برونگرا هستند و به نیاز‌ عزیزانشان توجه دارند. افراد با لب‌های باریک اهل رقابت و تنها هستند و ترجیح می‌دهند تنها باشند تا در کنار دیگران.

استخوان گونه

استخوان گونه تعریف شده یکی از جذاب‌ترین ویژگی‌های چهره فرد است. با این حال کسانی که استخوان گونه ضخیم و صورت پهنی دارند بیشترین سطح تستوسترون را دارند. افرادی که استخوان گونه بزرگ و سطح بالای تستوسترون دارند، شخصیت تهاجمی و خشونت بیشتری دارند.

انگشت‌ها

تا به حال به انگشت‌هایتان نگاه کرده و فکر کرده اید که چرا انگشت حلقه از انگشت اشاره بلندتر است یا بالعکس؟ طبق تحقیقات، طول انگشتان سطح تستوسترونی که به عنوان جنین در رحم با آن مواجه بودید را نشان می‌دهد. اگرانگشت حلقه بلندتر از انگشت اشاره است، شخص جذابی هستید و در زندگی شخصی‌تان بیشتر از زندگی حرفه‌ای خطر کرده اید. اگر انگشت اشاره تان بلندتر از انگشت حلقه است، به طور طبیعی رهبر به دنیا آمده اید. اگر انگشت حلقه و اشاره تان به یک اندازه اند، به خوبی ارتباط برقرار می‌کنید و می‌دانید چطور تعادل را حفظ کنید.

دست‌ها

نه تنها انگشت‌ها، بلکه دست‌ها هم حرف‌های شگفت‌انگیزی درباره شخصیتتان دارند. همه دست‌ها ساختار منحصر به فردی دارند و تقریبا غیرممکن است کاملا شبیه دست دیگری باشند. درست مثل لب‌ها و انگشت‌ها، دست‌ها هم اثر منحصر به فردی دارند. اگر انگشتانتان بیش از نیم سانتیمتر باهم فاصله دارند، اکتشاف و تجربه چیز‌های جدید را دوست دارید. اگر انگشتتان کمتر از نیم سانتیمتر با هم فاصله دارند، فرد محتاط و منظمی هستید.

امضاء
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۶-۸-۱۳۹۷, ۰۹:۳۷ عصر
ارسال: #2
RE: این اعضای بدن حرف‌های زیادی درباره شخصیتتان دارند
چه جالب.

برای مشاوره پزشکی، دندانپزشکی و روانشناسی به لینکهای زیر مراجعه کنید:

http://www.iraniandoctor.org/
http://www.iraniandentist.org/
http://www.iranianpsychologist.org/
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:

 Quick Theme:


 


زمان کنونی: ۱۷-۱-۱۳۹۹, ۰۲:۲۰ عصر