logo
درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

[-]
آخرین ارسالی ها
تصویر شاگردان ممتاز
شروع کننده:pelestirg آخرین ارسال توسط:maryamgez2001@gmail.com پاسخ ها:3 چهر ه هاي موفق مشاهده:4315 زمان:۷-۷-۱۳۹۳
کانون معلولان محله
شروع کننده:volghan آخرین ارسال توسط:volghan پاسخ ها:0 گفتگوي آزاد مشاهده:240 زمان:۲۷-۶-۱۳۹۳
من هم می توانم (کودک معلول)
شروع کننده:volghan آخرین ارسال توسط:volghan پاسخ ها:0 گفتگوي آزاد مشاهده:146 زمان:۲۷-۶-۱۳۹۳
چه کنیم تا به پوکی استخوان دچار نشویم؟
شروع کننده:jaziri62 آخرین ارسال توسط:jaziri62 پاسخ ها:0 بهداشت مشاهده:220 زمان:۱۶-۶-۱۳۹۳
مسئولان نگاهی به فوتبال شهرمان کنید
شروع کننده:مهران آخرین ارسال توسط:mohsan پاسخ ها:11 ورزش در روستاي گزير مشاهده:2199 زمان:۵-۶-۱۳۹۳
کتابخانه راسخ گزیر کتابخانه برتر کشور در زمینه فرهنگی انتخاب شد
شروع کننده:hasanpour آخرین ارسال توسط:mohsan پاسخ ها:1 خبر نامه مشاهده:655 زمان:۴-۶-۱۳۹۳
только у кого есть веб сайт
شروع کننده:Nichorga آخرین ارسال توسط:Nichorga پاسخ ها:0 مباحث متفرقه مشاهده:221 زمان:۳۱-۵-۱۳۹۳
اقامت و کار در ترکیه و سوئد
شروع کننده:volghan آخرین ارسال توسط:volghan پاسخ ها:0 گفتگوي آزاد مشاهده:292 زمان:۱۳-۵-۱۳۹۳
مجتمع چسب ایران
شروع کننده:volghan آخرین ارسال توسط:volghan پاسخ ها:0 گفتگوي آزاد مشاهده:245 زمان:۱۳-۵-۱۳۹۳
подарки онлайн кишинев
شروع کننده:Nichorgenj آخرین ارسال توسط:Nichorgenj پاسخ ها:0 مباحث متفرقه مشاهده:194 زمان:۱۰-۵-۱۳۹۳
Plugin By Hamed

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تقويم سال1387 بهمراه تمامي مناسبتها
۱۴-۱-۱۳۸۷, ۰۷:۵۳ صبح
ارسال: #1
تقويم سال1387 بهمراه تمامي مناسبتها
[CENTER][تصویر:  2kbb6933ac02.jpg] [/CENTER][RIGHT] [/RIGHT][RIGHT]تقويم سال 87 بهمراه تمامي مناسبتها و بصورت جاوا ميباشد كه بر روي اكثر گوشيها قابل نصب ميباشد.ضمنا اين تقويم داراي 2 سايز ميباشد كه يكي در ابعاد167در220با جزئيات كمتر و ديگري در ابعاد240در 320و داراي جزئيات بيشتر ميباشد.[/RIGHT]
[RIGHT]نكته:فايل مورد نظر بصورت فشرده با پسوندهاي زيپ ميباشد.لذا بعد از دريافت فايل،آن را از حالت فشرده خارج و سپس با استفاده از دستگاه بلوتوث يا كابل و يا دستگاه كارت ريدر بر روي گوشي موبايل خود نصب نماييد[/RIGHT]

فایل‌(های) پیوست شده
.zip  Calender-87-176X220-www.AsanDownload.com[1].zip (اندازه: 207.36 KB / تعداد دفعات دریافت: 439)
.zip  Calender-87-240X320-www.AsanDownload.com[1].zip (اندازه: 351.25 KB / تعداد دفعات دریافت: 303)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۱۴-۱-۱۳۸۷, ۰۹:۴۱ صبح
ارسال: #2
RE: تقويم سال1387 بهمراه تمامي مناسبتها
[RIGHT]سلام جناب اشباح:
تقويم ذكر شده پاسوورد ميخواد!!!!!!؟ر
چطور گير بياريم؟ ر
[/RIGHT]
۱۴-۱-۱۳۸۷, ۰۱:۴۷ عصر
ارسال: #3
[RIGHT]ممنون از يادآوري خوبتان جناب زارعي[/RIGHT]
[RIGHT]password:www.AsanDownload.com[/RIGHT]
۲۷-۵-۱۳۸۷, ۰۶:۲۰ صبح
ارسال: #4
ممنون آقای اشباح فقط اگه زحمتی نیست پسوردش رو همین جا بنویسید چون که من به اون آدرسی که داده بودین رفتم ولی نتونستم پیدا کنم
امضاء
<html />
۲۷-۵-۱۳۸۷, ۱۲:۱۸ عصر
ارسال: #5
با سلام خدمت عارف گرامی
راستش در مورد رمز این فایلی که شما فرمودید باید بگم که رمز این همون آدرسی است که نوشته بودند
رمز :
www.AsanDownload.com

این آدرس در واقع همون رمز می باشد
با تشکر
عارف نوشته شده توسط: ممنون آقای اشباح فقط اگه زحمتی نیست پسوردش رو همین جا بنویسید چون که من به اون آدرسی که داده بودین رفتم ولی نتونستم پیدا کنم
۶-۶-۱۳۸۷, ۱۲:۰۰ عصر
ارسال: #6
دستتان سالم واقعا تقويم عالي ست
۳-۱۲-۱۳۸۸, ۰۳:۰۰ عصر
ارسال: #7
واقعا مسخره بود .....................................
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

Quick Theme:

زمان کنونی: ۲-۱۰-۱۳۹۳, ۰۷:۵۲ صبح