logo
درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)
 

 
[-]
آخرین ارسالی ها
72947 Dna1ccc38 45674
شروع کننده:qwgfvo آخرین ارسال توسط:qwgfvo پاسخ ها:0 بخش سرگرمي مشاهده:1 زمان:امروز
((GET)) Best Zmey Gorynich - ??????? ?????? Album Download 2020
شروع کننده:StilliamTal آخرین ارسال توسط:StilliamTal پاسخ ها:0 مباحث نرم افزار مشاهده:1 زمان:امروز
Once agility adenomyosis urge inflammation; gesticulations.
شروع کننده:edizaxeweeyr آخرین ارسال توسط:edizaxeweeyr پاسخ ها:0 بخش سرگرمي مشاهده:1 زمان:امروز
Холоп, Холоп 2 смотреть онлайн, смотреть холоп 2 в hd
شروع کننده:pqwznm آخرین ارسال توسط:pqwznm پاسخ ها:0 بخش سرگرمي مشاهده:1 زمان:امروز
60437 Dna1ccc38 90675
شروع کننده:jsvjqo آخرین ارسال توسط:jsvjqo پاسخ ها:0 بخش سرگرمي مشاهده:1 زمان:امروز
63645 Dna1ccc38 86870
شروع کننده:qayzlb آخرین ارسال توسط:qayzlb پاسخ ها:0 بخش سرگرمي مشاهده:1 زمان:امروز
Radiographs vardenafil 20 mg supplying emphysematous neurogenic irreparably semi-prone learning.
شروع کننده:uyejiphade آخرین ارسال توسط:uyejiphade پاسخ ها:0 بخش سرگرمي مشاهده:1 زمان:امروز
June.2020 Zip Leaked Caleb Landry Jones - The Mother Stone Album Download
شروع کننده:StilliamTal آخرین ارسال توسط:StilliamTal پاسخ ها:0 مباحث نرم افزار مشاهده:2 زمان:امروز
77459 Dna1ccc38 98385
شروع کننده:iwpxov آخرین ارسال توسط:iwpxov پاسخ ها:0 مباحث نرم افزار مشاهده:2 زمان:امروز
Нашi котики фiльм 2020 68
شروع کننده:Jimmiebiofe آخرین ارسال توسط:Jimmiebiofe پاسخ ها:0 مباحث نرم افزار مشاهده:2 زمان:امروز
Plugin By Hamed


ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جلوگیری از اسپم طراحی سایت در گوگل
۳-۴-۱۳۹۶, ۰۱:۲۹ عصر
ارسال: #1
جلوگیری از اسپم طراحی سایت در گوگل
جلوگیری از اسپم طراحی سایت در گوگل
در بخش اول مقاله که با عنوان «اسپم طراحی سایت در گوگل» ارائه کردیم اهمیت اسپم سایت را توضیح دادیم و اشاره کردیم که می تواند تأثیرات بسیار بدی در سایت شما داشته باشد. چند مورد از دلایلی که می توان به اسپم شدن طراحی سایت شما نیز منجر گردد مانند محتوا و لینک های داخلی و خارجی را بررسی نمودیم و در ادامه به موارد دیگری خواهیم پرداخت که به عنوان دلایل اسپم سایت شناخته می شوند و می تواند با خود داری از انجام آنها اجازه اسپم شدن سایت خود را به گوگل ندهید.
جلوگیری از اسپم طراحی سایت در گوگل
نقش دامنه در اسپم طراحی سایت
یکی دیگر از موارد مهمی که در طراحی سایت و سئو سایت اهمیت زیادی دارد و در عین حال می تواند یکی از دلایل اسپم شدن طراحی وب سایت شما توسط گوگل شود دامنه سایت یا همان نام اینترنتی می باشد. استفاده از نام های طولانی می تواند این فرضیه را برای گوگل ایجاد کند که هدف از ثبت چنین دامنه ای قرار دادن کلمات کلیدی در ان برای سئو سایت بوده است و به همین دلیل این سایت ها ممکن است توسط گوگل به عنوان اسپم تلقی شوند. همچنین در دامنه هایی که عدد قرار داده شده است مشکلاتی را برای سایت شما به وجود می آورند و منجر به ایجاد خطا در صفحات سایت شوند و گوگل به اشتباه آنها را اسپم شناسایی کند.
جلوگیری از اسپم طراحی سایت در گوگل
دلایل دیگر اسپم سایت در گوگل
موارد یاد شده موارد مهمی بودند که در طراحی سایت و سئو سایت همواره با آنها سر و کار دارید اما موارد دیگری نیز هستند که می توانند به نوبه خود باعث پنالتی سایت شما و اسپم تشخیص داده شدن سایت توسط گوگل شوند. استفاده بیش از حد از انکر تکست ها در صفحات و استفاده از لینک های خروجی به صورت مخفی شده در منو ها یا فوتر سایت از جمله این موارد هستند. موارد دیگری نیز وجود دارند مانند اینکه اطلاعات تماس مانند شماره تلفن ها و لینک شبکه های اجتماعی را در اطلاعات تماس خود قرار ندهید که باعث می شود سایت شما یک سایت واقعی تشخیص داده نشود و نیز باید تعداد صفحات شما به صورت متعادل باشد زیرا تعداد کم صفحات سایت بیشتر در معرض اسپم شدن توسط گوگل می باشند.

طراحی سایت ، طراحی سایت  

سئو ارزان طراحی سایت
یکی از کلمات پر جستجو در موتورهای جستجو و گوگل توسط مدیران سایت و کسانی که قصد طراحی سایت دارند کلمه سئو ارزان و موارد مشابه می باشد و افراد و شرکت های بسیاری نیز آگهی هایی در این زمینه منتشر می کنند. اما سئو رایگان یا ارزان چگونه است و آیا قابل اتکا است و یا اینکه همان هزینه کم هم می ارزد یا خیر. نکته ی قابل ذکر این است که در طراحی وب سایت سئو اهمیت زیادی دارد و برای بسیاری کسب و کارها سئو از خود طراحی سایت نیز مهم تر است. همراهان عزیر فریب این تبلیغات را نخورید. سئو سایت از بخش های مختلف تشکیل شده است و هر کدام به تنهایی نمی تواند کاربرد چندانی داشته باشد و مجموعه این اقدامات است که سایت شما را به صفحات اول گوگل می رساند. افرادی که ادعا می کنند سئو ارزان انجام می دهند یا فقط سئو آن پیج انجام می دهند و یا چند قسمت که در دید شما باشد که زمانی کمتر از نیم ساعت را طلب می کند.
سئو ارزان طراحی سایت
فعالیت های سئو در طراحی سایت
فعالیت های سئو اگر به صورت اصولی انجام شود باید به صورت مداوم و حداقل 4 تا 6 ماه زمان نیاز داشته باشد و تمامی تکنیک ها و استاندارد های سئو on-page و off-page در طراحی سایت لحاض شود. ادیت کدهای برنامه نویسی سایت شبکه های اجتماعی و لینک های و محتوا و بک لینک ها همگی مواردی زمان بر هستند و فقط کیفیت و نداوم آنها است که باعث می شود شما نتیجه بگیرید و به همین دلیل واضح و روشن است که سئو ارزان بی معنی است و تبلیغ زیرا خود شما نیز حاضر نخواهید بود تخصص خود را در کنار چند ماه فعالیت مستمر و متداوم به قیمت پایینی در اختیار دیگران قرار دهید.
سئو ارزان طراحی سایت
قیمت سئو ارزان در طراحی سایت
در شرکت های معتبری که سال های زیادی در زمینه طراحی وب سایت و سئو سایت و بهینه سازی سایت تجربه و سابقه دارند مانند شرکت نونگار پردازش با توجه به اینکه زمان کمتری را برای سئو می گذارند و در کار خود حرفه ای تر هستند و به صورت تیمی و برنامه ریزی شده کار می کنند میزان قیمت اعلامی آنها به نسبت دیگر افراد و شرکت ها مناسب تر و کیفیت کار آنها نیز مناسب تر می باشد. بنابراین شما در نظر بگیرید که با سئو ارزان و on-page هیچ تضمینی برای بالا آمدن کلمات کلیدی شما در گوگل وجود ندارد. مورد دیگری که دلیل می شود برخی از افراد سئو ارزان انجام دهند این است که در مدت زمان کوتاهی با روش های غیر اصولی یا سئو کلاه سیاه سایت شما را بالا می آورند و بعد از آن نیز مسئولیتی قبول نمی کنند و ممکن است شما پنالتی سایت شوید و دیگر در نتایج گوگل نشان داده نشوید. بنابراین هیچ ارزانی بی حکمت نیست!این نوشتار بیشتر قابل توجه شرکت های طراحی سایت و یا افرادی که به صورت شخصی طراحی سایت انجام می دهند می باشد. برای مثال زمانی که شما برای شخص یا شرکت دیگری اقدام به طراحی سایت می کنید اصولاً اشراف کاملی بر محتوای مورد نظر آنها که می خواهند در سایت قرار دهند ندارند و در موارد زیادی آنها خود اقدام به تولید محتوا می کنند. در این حالت بیشتر کارشناسان طراحی وب سایت یک راهکار متداول را در نظر می گیرند و آن این است که چند سایت مشابه را به عنوان نمونه مد نظر قرار می دهند و مطابق با آن اقدام به طراحی وب می کنند. این کار در ساخت سایت چندان مورد تأیید نیست و هنگامی که مشتری میخواهد اطلاعات را در سایت بارگذاری نماید با مشکلاتی برخورد می کند و طراح نیز مجبور می شود دوباره کاری کرده و وقت زیادی را صرف بر طرف کردن این اشکالات کند. اما اگر از مسیر درست تر، که در دسترس بودن اطلاعات واقعی سایت می باشد اقدام کنید این مشکلات به وجود نخواهد آمد و اگر هم مواردی نیاز به ادیت داشته باشند تعداد آنها بسیار کمتر خواهد بود.

طراحی سایت بر اساس محتوا
معماری اطلاعات در طراحی سایت
در بالا به دو مورد از کارهایی که کارشناسان طراحی سایت در مورد محتوای سایت و انطباق ظاهری وب سایت با محتوا انجام می دهند اشاره کردیم که هر کدام مشکلاتی داشت. در نتیجه بهترین راهکار استفاده از معماری اطلاعات سایت قبل از طراحی می باشد. با استفاده از این روش کار شما بیشترین انطباق را با درخواست مشتریان خواهد داشت و علاوه بر زیبایی، کاری هدفمند و کاربردی نیز می باشد. اما معماری اطلاعات سایت کار آسانی نیست و باید با مشتریان تعامل داشته و از اهداف و برنامه ها و سلایق آنها آگاهی کامل داشته باشید. در انتها شما سایتی را خواهید داشت که نیازی به تغییرات در آن وجود ندارد و تمامی موارد به خوبی در کنار هم یک کُل را تشکیل داده اند که در عین چشم نوازی و کاربر پسندی به مدیران سایت کمک می رسد که ببیشترین جای مانور را برای رسیدن به اهداف خود داشته باشند.


یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

 Quick Theme:


 


زمان کنونی: ۱۰-۳-۱۳۹۹, ۰۸:۱۲ صبح